VAROVÁNÍ!!!!!!!!!!!

"INVITATION"

6. června 2008 v 17:29
PŘEDEJTE DÁL !!!
V PŘÍŠTÍCH DNECH MUSÍTE DÁVAT VELKÝ POZOR A NEOTEVŘÍT ZADNY E-MAIL NAZVANÝ
POZVANKA-"INVITATION", NEZÁVISLE NA TOM, OD KOHO JE.
JEDNÁ SE O VIRUS, KTERÝ " OTEVÍRA OLYMPIJSKOU POCHODEŇ" A KTERÝ SPALÍ
HARD DISK. TENTO VIRUS BUDE ODESLAN OSOBOU, KTERA VÁS MÁ VE SVÝCH KONTAKTECH. TAKŽE POKUD OBDRŽÍTE E-MAIL S NAZVEM "INVITATION" NEOTVÍREJTE HO JE TO NEJHORŠÍ VIRUS OHLAŠENÝ CNN A KLASIFIKOVANÝ SPOLECNOSTÍ MICROSOFT JAKO
NEJDESTRUKTIVNEJŠI VIRUS, KTERY KDY EXISTOVAL!!!!!!!
BYL OBJEVEN VČERA ODPOLEDNE POSLETE TENTO E-MAIL VSEM, KOHO ZNATE, VASIM
PRATELUM, VSEM VASIM KONTAKTUM ČÍM VÍCE OSOB UPOZORNÍTE PŘEDEM, TÍM HŮŘE
SE BUDE VIRUS ŠÍŘIT!!!

Nebezpečí komentáře

5. března 2008 v 19:58
Ahojky
Dávej si pozor na komentáře!!Některý můžou bejt nebezpěčný a za některý se i platí.Určitej člověk ti napíše do komentáře na tvym blogu něco co tě naláká podívat se na jeho stránku.ALE někdy se může stát že jeho stránky nejsou legální a můžeš za ně i platit.
Příklad-
Na mym blogu mi napsal nejakej ,,Petr" že muj blog je nej co kdy poznal a to už jich viděl dost.
Ale neměl zas tak dobrej úmysl!!!Napsal mi tam ještě at se podivam na jeho stránky.Tak jsem se ze slušnosti na jeho stránky koukla.Na uvodní straně byla nějaká holka ve spodnim prádle...byl tam dost vulgární nápis a odkaz na nějaký porno.
Okamžitě jsem ten článek kde napsal ten komentář smázla a napsala stejnej ale s jinym názvem,protože ten komentář nešel smaznout protože byl bloknutej.
Když máš na stránce takovej koment tak to může působit že tvoje a jeho stránky maj něco společnýho..Já měla kliku že sem neplatila ale za podobný úchylárny se platí!!!!!!A to ani nemusíš chtít na podobný věci narazit.
Dávej bacha a upozorni ostatní
hojky Misha
 
 

Reklama